RR On Load Change Over Switch, RR-OLCHWE100A-4P, 100A
Mastercard Mastercard
Apple Pay Apple Pay
Google Pay Google Pay
🛡️
100% Client
  • Compact and standardized sizes for range 63A- 3150A - ideal for switch board manufacturers.
Model:
RR-OLCHWE100A-4P
Amps (A):
100A
Operational Voltage:
415V
Input Voltage Frequency:
50Hz