Witox Drill Bit, 5100.05.70RH, 5MM
Mastercard Mastercard
Pay Pay
🛡️
100% Client
Protection
Description
  • Dowel drill for blind holes boring
Item Name:
Drill Bit
Model:
5100.05.70RH
Manufacturer:
Witox
Color:
Black
Drill Diameter - Wood:
5mm
Shank Diameter:
10mm
Overall Length:
70mm
Cutting Direction:
Right Hand
Shank Length:
20mm
Flute Length:
35mm