Alam-Tech Drill Bit, ASPD14X210, SDS-Plus, 14 x 210MM
Mastercard Mastercard
Apple Pay Apple Pay
Google Pay Google Pay
🛡️
100% Client
    Model:
    ASPD14X210
    Shank Size:
    14mm
    Length (MilliMeter):
    210mm