Alam-Tech Drill Bit, ASPDCT12X210, SDS-Plus, 12 x 210MM
Mastercard Mastercard
Apple Pay Apple Pay
Google Pay Google Pay
🛡️
100% Client
Protection
Description
  • Cross tip
Item Name:
Drill Bit
Model:
ASPDCT12X210
Manufacturer:
Alam-Tech
Color:
Silver
Shank Size:
12mm
Flute Type:
S4
Length (MilliMeter):
210mm