Alam-Tech Drill Bit, ASPDCT14X310, SDS-Plus, 14 x 310MM
(No reviews yet) Write a Review
📩 Available for Inquiry
Payment Methods Accepted
Visa Visa
Mastercard Mastercard
Pay Pay
🛡️
100% Client
Model:
ASPDCT14X310
Shank Size:
14mm
Length (MilliMeter):
310mm