Alam-Tech Drill Bit, ASPDCT6X160, SDS-Plus, 6 x 160MM
Mastercard Mastercard
Pay Pay
🛡️
100% Client
Model:
ASPDCT6X160
Shank Size:
6mm
Length (MilliMeter):
160mm