Alam-Tech Drill Bit, ASPDCT8X110, SDS-Plus, 8 x 110MM
Mastercard Mastercard
Pay Pay
🛡️
100% Client
Model:
ASPDCT8X110
Shank Size:
8mm
Length (MilliMeter):
110mm