Alam-Tech Drill Bit, ASPDCT8X210, SDS-Plus, 8 x 210MM
Mastercard Mastercard
Apple Pay Apple Pay
Google Pay Google Pay
🛡️
100% Client
Model:
ASPDCT8X210
Shank Size:
8mm
Length (MilliMeter):
210mm