Alam-Tech Screw Driver, ASDF6X125, Slotted, 6 x 125MM
Mastercard Mastercard
Pay Pay
🛡️
100% Client
Protection
Description
    Item Name:
    Screw Driver
    Model:
    ASDF6X125
    Manufacturer:
    Alam-Tech
    Material:
    CrV Steel
    Handle Material:
    PVC
    Color:
    Blue
    Head Type:
    Slotted/Flat Point
    Size:
    6mm
    Length (MilliMeter):
    125mm