Beorol Paint Roller, VAZR23CG45, Azzuro, 45MM
(No reviews yet) Write a Review
All Prices Include VAT
✔ In Stock 🚚 Ready to Ship
See Full Product Specs >
Payment Methods Accepted
Visa Visa
Mastercard Mastercard
Pay Pay
🛡️
100% Client
Protection
Description
Beorol paint roller specially designed for epoxy coatings.
  • Thread length 6mm
  • Production method is thermofusion
Item Name:
Paint Roller
Model:
VAZR23CG45
Product Series:
Azzuro
Manufacturer:
Beorol
Material:
Nylon
Color:
White
Diameter (MilliMeter):
45mm
Width:
23cm
Thread Length:
6mm