Black and Decker Barrel Vacuum Cleaner, BV2000-B5, 2000W, 20L, Black
(No reviews yet) Write a Review
All Prices Include VAT
✔ In Stock 🚚 Ready to Ship
See Full Product Specs >
Payment Methods Accepted
Visa Visa
Mastercard Mastercard
Apple Pay Apple Pay
Google Pay Google Pay
🛡️
100% Client
Protection
Description
  • Self-cleaning filter
  • Strong Metal Structure
  • Variable Length Metal Tube
  • Brush cleaning system for cracks
Item Name:
Barrel Vacuum Cleaner
Model:
BV2000-B5
Manufacturer:
Black and Decker
Color:
Black
Corded/Cordless:
Corded
Power Consumption:
2000W
Cable Length:
5 Mtrs
Width:
350mm
Depth:
395mm
Height (MilliMeter):
515mm