Casting Socket, AGCS16X80, 16 x 80MM, 250 Pcs/Carton
Mastercard Mastercard
Apple Pay Apple Pay
Google Pay Google Pay
🛡️
100% Client
Protection
Description
    Item Name:
    Casting Socket
    Model:
    AGCS16X80
    Manufacturer:
    Generic
    Material:
    Carbon Steel
    Color:
    Zinc
    Finish:
    Zinc Plated
    Length (MilliMeter):
    80mm
    Diameter (MilliMeter):
    16mm