Clarke SDS-Max Flat Chisel, SDSMCF25, 25 x 280MM
Mastercard Mastercard
Apple Pay Apple Pay
Google Pay Google Pay
🛡️
100% Client
Protection
Description
  • Hardened tip
  • Heat treated
  • Extreme performance
  • Tight performance
Item Name:
SDS-Max Flat Chisel
Model:
SDSMCF25
Manufacturer:
Clarke
Color:
Silver
Head Width:
25mm
Tip Type:
Flat
Shank Type:
SDS-Max
Overall Length:
280mm