Clarke SDS-Plus Flat Chisel, CFSDS14X250, 14 x 250MM
Mastercard Mastercard
Apple Pay Apple Pay
Google Pay Google Pay
🛡️
100% Client
Protection
Description
  • SDS plus shank
  • Highly durable
  • Extreme performance
  • Tight performance
Item Name:
SDS-Plus Flat Chisel
Model:
CFSDS14X250
Manufacturer:
Clarke
Color:
Silver
Head Width:
14mm
Tip Type:
Flat
Shank Type:
SDS-Plus
Overall Length:
250mm