Edon Electric Angle Grinder, AG115-BY103, 800W, 115MM
Mastercard Mastercard
Pay Pay
🛡️
100% Client
Protection
Description
    Item Name:
    Angle Grinder
    Model:
    AG115-BY103
    Manufacturer:
    Edon
    Disc Diameter:
    115mm
    Wattage:
    800W
    Frequency:
    50/60Hz
    Voltage:
    220VAC