Licota Combination Spanner, AWT-ESF17, 17MM, 210MM Length
Mastercard Mastercard
Apple Pay Apple Pay
Google Pay Google Pay
🛡️
100% Client
Protection
Description
  • Micro finish
Item Name:
Combination Spanner
Model:
AWT-ESF17
Manufacturer:
Licota
Material:
Chrome Vanadium Steel
Color:
Silver
Size:
17mm
Length:
210mm