Max Flat Zip Wood Bit Set, MC355-WOO10M1, 6 Pcs/Set
Mastercard Mastercard
Apple Pay Apple Pay
Google Pay Google Pay
🛡️
100% Client
Protection
Description
    Items Included:
    6x Wood Drill Bit (10mm, 12mm, 16mm, 18mm, 22mm, 25mm)