Vertex Slotted Star Screwdriver, VXSD-J60250, 250MM
(No reviews yet) Write a Review
📩 Available for Inquiry
Payment Methods Accepted
Visa Visa
Mastercard Mastercard
Pay Pay
🛡️
100% Client
Protection
Description
  • High precision industrial quality.
  • Materials: chrome-molybdenum steel, black and magnetic tip.
  • Handle Material: Ball type fibre in yellow black and red black color
Item Name:
Slotted Star Screwdriver
Model:
VXSD-J60250
Manufacturer:
Vertex
Material:
Chrome Molybdenum Steel
Handle Material:
Fibre
Color:
Green and Silver
Voltage:
115-230V
Diameter:
6.0mm
Length (MilliMeter):
250mm