Witox Hinge Boring Bit, 5152.15.70RH, 15MM
Mastercard Mastercard
Apple Pay Apple Pay
Google Pay Google Pay
🛡️
100% Client
    Model:
    5152.15.70RH
    Overall Length:
    70mm
    Drill Diameter - Wood:
    15mm
    Cutting Direction:
    Right Hand
    Shank Diameter:
    10mm
    Shank Length:
    20mm