Alam-Tech Drill Bit, ASPD12X260, SDS-Plus, 12 x 260MM
Mastercard Mastercard
Pay Pay
🛡️
100% Client
Protection
Description
    Item Name:
    Drill Bit
    Model:
    ASPD12X260
    Manufacturer:
    Alam-Tech
    Color:
    Silver
    Shank Size:
    12mm
    Flute Type:
    S2
    Length (MilliMeter):
    260mm