Alam-Tech Drill Bit, ASPD20X260, SDS-Plus, 20 x 260MM
Mastercard Mastercard
Apple Pay Apple Pay
Google Pay Google Pay
🛡️
100% Client
Protection
Description
    Item Name:
    Drill Bit
    Model:
    ASPD20X260
    Manufacturer:
    Alam-Tech
    Color:
    Silver
    Shank Size:
    20mm
    Flute Type:
    S2
    Length (MilliMeter):
    260mm