Alam-Tech Drill Bit, ASPDCT22X260, SDS-Plus, 22 x 260MM
Mastercard Mastercard
Pay Pay
🛡️
100% Client
Model:
ASPDCT22X260
Shank Size:
22mm
Length (MilliMeter):
260mm