Atlas Transition Elbow, APFE32X0-75, PPR, 32MM Dia, 3/4 Inch FNPT, Green
🛡️
100% Client
Protection
    Model:
    APFE32X0-75
    Length (MilliMeter):
    72.3mm
    Thread Size:
    3/4 Inch
    Outer Diameter (MilliMeter):
    44.3mm
    Inner Diameter (MilliMeter):
    32mm