Atlas Transition Elbow, APFE32X1, PPR, 32MM Dia, 1 Inch FNPT, Green
🛡️
100% Client
Protection
    Model:
    APFE32X1
    Length (MilliMeter):
    75.35mm
    Thread Size:
    1 Inch
    Outer Diameter (MilliMeter):
    52mm
    Inner Diameter (MilliMeter):
    32mm