Atlas Transition Elbow, APME25X0-75, PPR, 25MM Dia, 3/4 Inch MNPT, Green
🛡️
100% Client
Protection
    Model:
    APME25X0-75
    Length (MilliMeter):
    71.03mm
    Thread Size:
    3/4 Inch
    Outer Diameter (MilliMeter):
    38mm
    Inner Diameter (MilliMeter):
    25mm