Atlas Transition Elbow, APME32X0-5, PPR, 32MM Dia, 1/2 Inch MNPT, Green
🛡️
100% Client
Protection
    Model:
    APME32X0-5
    Length (MilliMeter):
    88.75mm
    Thread Size:
    1/2 Inch
    Outer Diameter (MilliMeter):
    44.3mm
    Inner Diameter (MilliMeter):
    32mm