RR On Load Change Over Switch, RR-OLCHWE320A-4P, 320A
(No reviews yet) Write a Review
📩 Available for Inquiry
Payment Methods Accepted
Visa Visa
Mastercard Mastercard
Pay Pay
🛡️
100% Client
  • Compact and standardized sizes for range 63A- 3150A - ideal for switch board manufacturers.
Model:
RR-OLCHWE320A-4P
Amps (A):
320A
Operational Voltage:
415V
Input Voltage Frequency:
50Hz