Witox Hinge Boring Bit, 5150.25.57LH, 25MM
Mastercard Mastercard
Apple Pay Apple Pay
Google Pay Google Pay
🛡️
100% Client
Protection
Description
    Item Name:
    Hinge Boring Bit
    Model:
    5150.25.57LH
    Manufacturer:
    Witox
    Color:
    Black and Silver
    Overall Length:
    57mm
    Drill Diameter - Wood:
    25mm
    Cutting Direction:
    Left Hand
    Shank Type:
    Plain
    Shank Diameter:
    10mm
    Shank Length:
    20mm