Witox Hinge Boring Bit, 5152.25.70LH, 25MM
🛡️
100% Client
    Model:
    5152.25.70LH
    Overall Length:
    70mm
    Drill Diameter - Wood:
    25mm
    Cutting Direction:
    Left Hand
    Shank Diameter:
    10mm
    Shank Length:
    20mm