Witox Hinge Boring Bit, 5152.20.70LH, 20MM
Mastercard Mastercard
Apple Pay Apple Pay
Google Pay Google Pay
🛡️
100% Client
Protection
Description
    Item Name:
    Hinge Boring Bit
    Model:
    5152.20.70LH
    Manufacturer:
    Witox
    Color:
    Black and Silver
    Overall Length:
    70mm
    Drill Diameter - Wood:
    20mm
    Cutting Direction:
    Left Hand
    Shank Type:
    Plain
    Shank Diameter:
    10mm
    Shank Length:
    20mm