Witox Hinge Boring Bit, 5152.20.70RH, 20MM
🛡️
100% Client
    Model:
    5152.20.70RH
    Overall Length:
    70mm
    Drill Diameter - Wood:
    20mm
    Cutting Direction:
    Right Hand
    Shank Diameter:
    10mm
    Shank Length:
    20mm