Alam-Tech Drill Bit, ASPD16X260, SDS-Plus, 16 x 260MM
Mastercard Mastercard
Pay Pay
🛡️
100% Client
    Model:
    ASPD16X260
    Shank Size:
    16mm
    Length (MilliMeter):
    260mm