Alam-Tech Drill Bit, ASPDCT16X260, SDS-Plus, 16 x 260MM
Mastercard Mastercard
Pay Pay
🛡️
100% Client
Model:
ASPDCT16X260
Shank Size:
16mm
Length (MilliMeter):
260mm