Alam-Tech Drill Bit, ASPD16X400, SDS-Plus, 16 x 400MM
Mastercard Mastercard
Apple Pay Apple Pay
Google Pay Google Pay
🛡️
100% Client
    Model:
    ASPD16X400
    Shank Size:
    16mm
    Length (MilliMeter):
    400mm