Alam-Tech Drill Bit, ASPDCT18X400, SDS-Plus, 18 x 400MM
Mastercard Mastercard
Apple Pay Apple Pay
Google Pay Google Pay
🛡️
100% Client
Model:
ASPDCT18X400
Shank Size:
18mm
Length (MilliMeter):
400mm