Alam-Tech Drill Bit, ASPDCT16X400, SDS-Plus, 16 x 400MM
Mastercard Mastercard
Apple Pay Apple Pay
Google Pay Google Pay
🛡️
100% Client
Model:
ASPDCT16X400
Shank Size:
16mm
Length (MilliMeter):
400mm