Alam-Tech Drill Bit, ASPDCT25X400, SDS-Plus, 25 x 400MM
(No reviews yet) Write a Review
📩 Available for Inquiry
Payment Methods Accepted
Visa Visa
Mastercard Mastercard
Pay Pay
🛡️
100% Client
Model:
ASPDCT25X400
Shank Size:
25mm
Length (MilliMeter):
400mm